29 sie 2022

Konkurs - gra Uluk


Kochani! Z okazji startu kampanii gry Uluk mamy dla Was szybki konkurs! A w nim do wygrania będzie ufundowany i gotowy egzemplarz gry Uluk!

Co należy zrobić? Zostawcie w komentarzu pod postem konkursowym na FB przepis na pyszne danie (najlepiej ze zdjęciami) z komponentów z gier planszowych! Liczymy na Waszą kreatywność!

Konkurs trwa do 3 września do 23:59.

 Regulamin konkursu:
1. Konkurs nie jest loterią promocyjną w rozumieniu Art. 2 ust. 1 pkt 9 Ustawy o grach i zakładach wzajemnych z dnia 29 lipca 1992 r. (Dz. U. 04.4.27 z późn. zm.) i nie podlega regułom zawartym w w/w Ustawie oraz rozporządzeniach wykonawczych do tej Ustawy. Konkurs jest przeznaczony dla wszystkich użytkowników Internetu spełniających warunki niniejszego Regulaminu (dalej: Regulamin). Niniejszy Regulamin stanowi podstawę Konkursu i określa prawa i obowiązki jego uczestników (dalej: Uczestnik).

2.Organizatorem konkursu jest portal Sterta Gier, a nagrody zostały przekazane w ramach stałych współprac przez partnerów strony Sterta Gier.

3. Ze wszystkich uczestników, którzy wyślą zgłoszenie konkursowe, zostanie wybrany jeden zwycięzca. W wyborze udział będą brały osoby związane ze Stertą Gier.

4. Warunkiem odbycia się konkursu jest przynajmniej 10 zgłoszeń.

5. Jedna osoba może przysłać jedno zgłoszenie.

6. Zwycięzcy zostaną poinformowani za pomocą bezpośredniej wiadomości przez portal Facebook.

7. Wzięcie udziału w konkursie wiąże się z akceptacją wykorzystania danych (imię i nazwisko, bądź pseudonim) przez organizatora konkursu oraz ze zgodą na publikacje nadesłanych prac.

8. Konkurs trwa od 29.08.2022 do 03.09.2022 do godziny 23:59. Ogłoszenie wyników nastąpi do trzech tygodni od zakończenia konkursu.

9. Jeżeli po 5 dniach po ogłoszeniu wyników, zwycięzca nie prześle swoich danych do wysyłki, to w jego miejsce zostanie wybrana inna osoba.

10. Wysyłką nagrody zajmuje się Sterta Gier oraz partnerzy. Przesyłka jedynie na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.

11.Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu.

Share:

Ścisła współpraca

My na Facebooku

Labels

Blog Archive