13 lip 2023

Wleć w Lego Star Wars! - recenzja zestawy LEGO Myśliwiec X-Wing 30654

W ramach ciągle trwającej współpracy z księgarnią TaniaKsiazka.pl otrzymaliśmy zestaw Lego - Star Wars Myśliwiec X-Wing o numerze 30654. Jest to zestaw dla wszystkich fanów Gwiezdnych Wojen, dzięki któremu poskładamy najbardziej znany myśliwiec w galaktyce!

Zestaw z Myśliwcem X-Wing składa się z instrukcji i 87 elementów. Wszystko zapakowany jest w tak zwany polybag, więc nie są to pudełka kartonowe jak w przypadku poprzednio recenzowanych produktów. Jakość jest standardowa dla klocków Lego, które są trwałe i łatwe do składania. Instrukcja mogłaby być lepiej zrobiona i o ile dorosły nie będzie miał z nią problemu, tak dla dzieci może nie być do końca jasna.

Sam zestaw to „tradycyjny” Myśliwiec X-Wing, który świetnie oddaje najbardziej znany statek z uniwersum Gwiezdnych Wojen. Jest to wydanie z okazji 40 lecia filmu Powrót Jedi. Posiada on składane skrzydła, które są tożsame z tym co widzieliśmy w filmach i serialach, czyli pozycję do lotów i pozycję bojową.

Samo budowanie nie zajęło nam wiele czasu (w końcu to tylko 87 elementów) jednak było ono bardzo fajnym przeżyciem szczególnie dla mniejszych i większych fanów Gwiezdnych Wojen. Dużym plusem jest to, że przy składaniu mogło uczestniczyć niespełna 3 letnie dziecko, które z łatwością identyfikowało i znajdowało elementy, które należało potem składać. Przeglądając internet dowiedzieliśmy się, że z tego zestawu można również złożyć Y-Winga, Naboo Starfighter czy Imperial Shuttle!

Podsumowanie: Lego 30654 Star WarsMyśliwiec X-Wing, to zestaw, który zapewnia zarówno dobrą zabawę, jak i satysfakcję dla fanów tego uniwersum. Jego ciekawy projekt, składane skrzydła i wysoka jakość wykonania przyciągną zarówno fanów Lego, jak i miłośników Gwiezdnych Wojen.

Nazwa: Lego - Star Wars Myśliwiec X-Wing

Dziękujemy księgarni TaniaKsiazka.pl za wysłanie egzemplarza recenzenckiego
 
Share:

Ścisła współpraca

My na Facebooku

Labels

Blog Archive