10 kwi 2017

Wieści z naszej księgarni!

Dwie nowości już w sprzedaży!
„Wielka ucieczka” to nowa wersja rodzinnego hitu znanego na świecie pod nazwą „Cartagena”. 
Natomiast gra „Twardy orzech do zgryzienia” to idealna propozycja dla graczy lubiących logiczne wyzwania. Gra została bardzo wysoko oceniona przez Toma Vasela, jednego z najlepszych na świecie recenzentów gier. Jego zdaniem jest ona lepsza od innego klasyka wśród rodzinnych gier logicznych, „Hey, that’s my fish!”.W maju przybiegną mrówki!

Jedną z naszych majowych nowości będzie gra „Mrówki”, nawiązująca do bestsellerowej książki „Naszej Księgarni”. Gra – podobnie jak książka – zilustrowana została przez Katarzynę Bajerowicz.
„Mrówki” to polska wersja gry„35 Rainbow”,prezentowanej na zeszłorocznych targach w Essen przez koreańską firmę G-Game.To niezwykle emocjonująca gra na spostrzegawczość i refleks. Zadaniem graczy jest odnajdywanie małych mrówek w wielkim mrowisku. Nie będzie to łatwe, ponieważ mają one różne kolory i numery – należy wykazać się spostrzegawczością oraz umiejętnością szybkiego liczenia, by jak najszybciej odnaleźć właściwą mrówkę!


Więcej mocy!

W każdej grze Wydawnictwa Nasza Księgarnia znajduje się jedna, losowo wybrana KartaMegamocy. Są to wyjątkowe karty, ponieważ pasują do każdej gry! Zostały bardzo dobrze przyjęte, postanowiliśmy więc zaprosić graczy do zabawy:
WYMYŚL KARTĘ MEGAMOCY PRZYDATNĄ PODCZAS GRY!
NAJLEPSZE POMYSŁYZNAJDĄ SIĘ NA NOWYCH KARTACH ILUSTROWANYCH PRZEZ TOMASZA LEŚNIAKA!


Propozycje nowych megamocy należy przesyłać na adres: gryplanszowe@nk.com.pl.
Zabawa trwa do 23 kwietnia 2017 r. Autorzy najlepszych propozycji otrzymają niespodzianki.
Share:

Ścisła współpraca

My na Facebooku

Labels

Blog Archive