3 gru 2021

Konkurs świąteczny

 


Kochani czytelnicy. Dziś mamy dla Was to co wszyscy uwielbiają najbardziej, czyli konkurs! A w nim do wygrania gry, którym patronuje Sterta Gier!

 

Co należy zrobić?
Konkurs dzieli się na dwie części:
1. Trzeba wejść w link do formularza, w którym znajdziecie 15 pytań konkursowych. Osoby z największą liczbą punktów zostaną zwycięzcami. Nagrody zgarniają 3 osoby z największą liczbą punktów. W przypadku remisu, redakcja wybierze graczy na tej samej podstawie co w części drugiej. Prosimy każdego uczestnika o spełnienie też drugiej części konkursu!
LINK: https://forms.gle/aHzwHRj3Ln7cJyMo8

2. W tej części do wygrania jest jedna gra, ale i zadanie dużo prostsze! Napisz/narysuj/nagraj planszówkowe życzenia świąteczne i opublikuj je pod postem konkursowym TUTAJ Daj znać, czy brałeś/aś udział również w części pierwszej!

 

A o co walczycie?
W części pierwszej do wygrania są gry:
Tsukuyumi: Full Moon Down (polska wersja językowa) od What The Frog

Glory: Droga do Chwały  od Strategos Games

Labyrinth: Paths of Destiny (4 edycja) od Star House Games

 

W części drugiej do wygrania jest gra Tu i Tam od Lucky Duck Games

 

Konkurs trwa do 16 grudnia do 23:59.
Zaraz po rozstrzygnięciu konkursu Wasze maile zostaną usunięte z naszej bazy, nie będziemy przechowywać tych danych.

 

 

 

Regulamin konkursu:

1. Konkurs nie jest loterią promocyjną w rozumieniu Art. 2 ust. 1 pkt 9 Ustawy o grach i zakładach wzajemnych z dnia 29 lipca 1992 r. (Dz. U. 04.4.27 z późn. zm.) i nie podlega regułom zawartym w w/w Ustawie oraz rozporządzeniach wykonawczych do tej Ustawy. Konkurs jest przeznaczony dla wszystkich użytkowników Internetu spełniających warunki niniejszego Regulaminu (dalej: Regulamin). Niniejszy Regulamin stanowi podstawę Konkursu i określa prawa i obowiązki jego uczestników (dalej: Uczestnik).

 

2.Organizatorem konkursu jest portal Sterta Gier, a nagrody zostały przekazane w ramach stałych współprac przez partnerów strony Sterta Gier.

 

3. Ze wszystkich uczestników, którzy wyślą poprawne odpowiedzi, zostanie wybranych łącznie 4 zwycięzców W wyborze udział będą brały osoby związane ze Stertą Gier.

 

4. Warunkiem odbycia się konkursu jest przynajmniej 10 zgłoszeń.

 

5. Jedna osoba może przysłać jedno zgłoszenie.

 

6. Zwycięzcy zostaną poinformowani za pomocą wiadomości email oraz ich imię lub pseudonim zostaną podane na profilu Facebook oraz na stronie www.stertagier.pl.

 

7. Wzięcie udziału w konkursie wiąże się z akceptacją wykorzystania danych (imię i nazwisko, bądź pseudonim) przez organizatora konkursu oraz ze zgodą na publikacje nadesłanych prac.

 

8. Konkurs trwa od 03.12.2021 do 16.12.2021 do godziny 23:59. Ogłoszenie wyników nastąpi do trzech tygodni od zakończenia konkursu.

 

9. Jeżeli po 5 dniach po ogłoszeniu wyników, zwycięzca nie prześle swoich danych do wysyłki, to w jego miejsce zostanie wybrana inna osoba.

 

10. Wysyłką nagrody zajmuje się Sterta Gier oraz partnerzy. Przesyłka jedynie na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.

 

11.Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu.

Share:

Ścisła współpraca

My na Facebooku

Labels

Blog Archive