6 gru 2021

Zestawienie bestsellerów Listopad 2021 w księgarni Gandalf!

Jeżeli szukacie ciekawych propozycji na prezent, to sprawdźcie jakie tytuł sprzedawały się najlepiej u naszego partnera - księgarni Gandalf!


1. Dzieci kontra Rodzice: Magia Świąt

Dzieci kontra Rodzice w świątecznym pojedynku wiedzy na temat Świąt Bożego Narodzenia ,ale nie martwcie się tym że Rodzice są więksi!
W grze znajdziecie pytania specjalnie przygotowane dla Dzieci i dla Rodziców, więc każda strona ma równe szanse na wygraną i dobrą zabawę

 

2. Wsiąść do Pociągu Europa 

Kolejny raz w topce znajduje się Wsiąść do Pociągu, co pokazuje niegasnącą popularność tejże gry! Wsiąść do pociągu: Europa jest to gra z serii Wsiąść do pociągu, której to celem jest połączenie poszczególnych miast Europy z przełomu XIX oraz XX wieku za pomocą sieci linii kolejowych.  

 

3. Dobble

 DOBBLE - tutaj refleks ma znaczenie! Ciężko znaleźć inną grę, która jest tak prosta i którą pokocha dosłownie każdy! Atutem jest rozmiar. Gra Dobble doskonale umili długą podróż, a także rozrusza każdą imprezę. To wielopokoleniowa rozrywka, z dużą dawką śmiechu i rewelacyjnymi ilustracjami. 

 

4. Carcassonne 

Kolejny klasyk w zestawieniu, bo kto nie zna gry Carcassonne? Planszówka bez planszy? Odwiedź magiczne miasto Carcassonne, w którym zawsze tętni życie, a turyści nigdy nie przestają się zachwycać jego architekturą i okolicą. Taka właśnie jest gra Carcassonne Druga edycja, gdzie planszę tworzą uczestnicy.

 

5. Azul

 

Azul gra planszowa to nie tylko świetny pomysł na spędzenie czasu z rodziną lub znajomymi, to również chwila obcowania ze sztuką i produktem dopracowanym nawet w najdrobniejszych szczegółach. Estetycznie wykonane płytki, zapakowane w elegancki woreczek ucieszą oko miłośników planszówek! I nie tylko!

 

6. Nemesis 

Wyobraź sobie, że budzisz się na statku kosmicznym, na którym znajdują się nie tylko ludzie. Jesteś ciekawy, przerażony czy...zachwycony? Gra planszowa Nemesis to gratka dla fanów tematyki pozaziemskiej. Czy uda Ci się zatrzymać procedurę awaryjną i wrócić na Ziemię?

 

7. Carcassonne Big Box 

 Czy jeden tytuł można znaleźć się dwukrotnie w tym samym zestawieniu? Jak widać tak! Ta wersja gry planszowej Carcassonne zawiera w zestawie nie tylko podstawową grę, ale także aż 11 różnych dodatków!

Carcassonne Big Box powraca w nowej, odświeżonej edycji i jak zwykle - limitowanej edycji!
Raz jeszcze pomóż zbudować średniowieczną krainę i zapewnij jej dobrobyt, układając planszę z losowo dobieranych żetonów miast, klasztorów, dróg i pól, a następnie zdobywaj punkty, wysyłając swoich poddanych do pracy.

 

8. Scythe 

 Gra Scythe to rozrywka dla miłośników wojennej stylistyki. Gracze przeniosą się do lat 20 ubiegłego wieku i staną przeciwko sobie w pojedynku o terytoria Europii Wschodniej. W grze planszowej Scythe, każda z postaci posiada inne umiejętności i styl prowadzenia walk.

 

9. Everdell 

Everdell stawia cie w roli jednego z przywódców leśnych stworzeń. Zbierz swoją grupę zwierząt,które wyruszą na podbój nieznanego. Przed wami jest wiele wyzwań,trzeba będzie wznieść osady i miasta na nowych terenach, zdobyć wiedzę o stworzeniach które tam żyją ,oraz pokonać inne przeciwności czekające na was na nieznanych terenach podczas waszych przygód.Nie ma co zwlekać,czas ruszać w nieznane

 
 

10.Gloomhaven 

 

 Gra Gloomhaven to długo wyczekiwany król gier planszowych! Historia najemników, którzy żyją na krawędzi cywilizowanego świata. W rzeczywistości Gloomhaven tylko odważni głupcy i desperaci opuszczają jego mury, ale niektórym z nich udaje się wrócić, by opowiedzieć o swoich przygodach, bogactwie, chwale.

 

Te oraz wiele innych gier możecie znaleźć w Księgarni Internetowej Gandalf.com.pl


 

 

Share:

Ścisła współpraca

My na Facebooku

Labels

Blog Archive