22 maj 2023

Lego Technic 2w1! - recenzja Lego Wywrotka

W ramach współpracy z księgarnią TaniaKsiazka.pl otrzymaliśmy zestaw Lego - Wywrotka. Jest to zestaw o tematyce budowlanej, który pochodzi z serii Technic, co oznacza, że jest ciut bardziej zaawansowany niż zwykłe klocki.

Zestaw z Wywrotką składa się z instrukcji i 177 elementów. Ciekawostką jest fakt, że z tego zestawu możemy zrobić tytułową Wywrotkę, ale również Koparkę. Jakość jest standardowa dla klocków Lego, które są trwałe i łatwe do składania. Elementy Technic są dobrze zaprojektowane i łatwo się ze sobą łączą, zapewniając stabilną strukturę modelu, do czego przyzwyczaił nas Duński producent.

Jeżeli chodzi o same poskładane Wywrotki i Koparki, to uchwyciły on istotę prawdziwego pojazdu budowlanego, charakteryzującego się solidnym i wytrzymałym wyglądem. Kolorystyka, głównie żółto-granatowa, dodaje autentycznego wyglądu modelowi. Zestaw posiada wiele ruchomych części, takich jak układ kierowniczy, działający wysięgnik oraz pochylający się łyżkę, co zwiększa radość z zabawy.

Samo budowanie nie zajęło nam wiele czasu (nadal mówimy o 177 elementach) jednak było ono satysfakcjonujące, ponieważ pudełko zawiera czytelną instrukcję, która prowadzi przez proces składania. Sam proces budowy jest angażujący i oferuje dobrą równowagę między złożonością a prostotą. Zestawy Lego Technic słyną z zastosowania trochę bardziej skomplikowanych mechanizmów, więc w tym zestawie również zostało to wykorzystane, co finalnie sprawia, że dzieci mają większą frajdę już podczas samej zabawy.

Podsumowanie: Lego 42147 Wywrotka, to zestaw, który zapewnia zarówno dobrą zabawę, jak i satysfakcję z procesu jej składania. Jego ciekawy projekt, funkcjonalność i wysoka jakość wykonania przyciągną zarówno fanów Lego, jak i miłośników maszyn budowlanych.

 

Nazwa: Lego - Wywrotka

Dziękujemy księgarni TaniaKsiazka.pl za wysłanie egzemplarza recenzenckiego

 Share:

Ścisła współpraca

My na Facebooku

Labels

Blog Archive