25 maj 2023

Elektryczne auto od Lego - recenzja zestawu Elektryczny Samochód Sportowy

 Lego praktycznie od zawsze towarzyszyło w naszych domach. Sami posiadamy ciekawą kolekcję, głównie Star Wars i Harry Potter, ale nie zamykamy się też na „zwykłe” LEGO. Dlatego kolejnym zestawem Lego otrzymanym od księgarni TaniaKsiazka.pl jest Lego City 60383 – Elektryczny samochód sportowy. Sprawdźmy!

Zestaw 60383, Elektryczny Samochód sportowy, to zestaw składający się z 95 klocków, wydany w serii Lego City. Po złożeniu otrzymujemy Sportowy samochód oraz stację ładowania. Jeżeli chodzi o trwałość, to rozpisywać się nie będziemy – jest to LEGO i to stwierdzenie powinno wystarczyć.

Auto składało nam się szybko i przyjemnie, nawet przy asyście 3 letniego dziecka. Poskładana zabawka cechuje się fajnym designem i kolorystyką, a dzieciom najbardziej spodobał się ruchomy spoiler i możliwość podłączenia samochodu do (zabawkowej) stacji ładowania. Otwierany kokpit sprawia, że możemy tam posadzić prawdziwego kierowcę.

Choć zestaw ten nie posiada żadnych specjalnych mechanizmów to napędzany jest wyobraźnią dzieci. Koła są zrobione z miękkiej gumy, więc auto bardzo fajnie jeździ po różnych nawierzchniach, co pozwala na swobodną zabawę. Po odłożeniu na półkę, autko prezentuje się naprawdę fajnie!

Podsumowując – Lego City 60383 Elektryczny Samochód Sportowy, to bardzo dobry zestaw dla małych automaniaków, ale również dla dzieciaków lubiących się bawić autkami. Zestaw jest trwały, prezentuje się bardzo dobrze, składa się go szybko, a do tego nie kosztuje wiele, będzie zatem świetnym prezent, nawet takim bez okazji!


Nazwa: Lego - Elektryczny Samochód Sportowy

Dziękujemy księgarni TaniaKsiazka.pl za wysłanie egzemplarza recenzenckiego


Share:

Ścisła współpraca

My na Facebooku

Labels

Blog Archive