25 mar 2018

Pomóż odnaleźć elementom ich pudełka! - konkurs

Obiecywaliśmy Wam konkurs, więc jest i on! Dziękujemy Wam serdecznie, że jesteście z nami, teraz chcemy Wam to jeszcze bardziej wynagrodzić!

Zadanie konkursowe jest banalnie proste (bądź nam się tak tylko wydaje). Otóż na zdjęciu poniżej porozsypywane zostały elementy gier planszowych. Waszym zadaniem jest zrobić spis gier z jakich ta STERTA rzeczy pochodzi. Damy Wam jedną podpowiedź: gier jest 20. Z osób, które przyślą odpowiedź z największą liczba odgadniętych elementów wyłonimy dwóch zwycięzców! 

Co do wygrania? Bardzo ciekawe, naszym zdaniem, rzeczy. Zwycięzca będzie mógł sobie wybrać jedną grę wydawnictwa foxgames - Eko, Buuu, Łowcy Kryształów, PopCOOLturowy Quiz lub Koszmarium, a jeżeli nie będzie chciał gry to będzie mógł wybrać jedną z dwóch playmat! Zawodnik, który zajmie drugie miejsce będzie wybierał nagrodę w zależności od podjętej decyzji przez zwycięzcę. 

Ale to nie wszystko! W momencie pisania tego posta mamy 929 fanów na FB. Jeśli pozapraszacie swoich znajomych do polubienia naszego fanpage STERTA GIER i uda się dobić do 950 fanów to dorzucamy 3 miejsce, które będzie miało wybór z pozostałych rzeczy.

Mało? Otóż jeszcze jedna niespodzianka dla Was została przygotowana! Jeżeli uda się dobić do 1000 fanów, to dorzucamy jedną nagrodę-niespodziankę dla laureata konkursu ORAZ w kwietniu zorganizujemy kolejny konkurs, z większą liczbą nagród!

Zatem do dzieła!
Maile proszę słać na: konkursstertagier@gmail.com w tytule wpisując "Zagubione elementy". Oczywiście w tekście zamieście jak najwięcej PEŁNYCH NAZW tytułów gier oraz, jeśli macie ochotę, napiszcie jak Wam się podoba strona, czego jest za mało/za dużo, albo po prostu czy jest OK :)


Regulamin konkursu:
1. Konkurs nie jest loterią promocyjną w rozumieniu Art. 2 ust. 1 pkt 9 Ustawy o grach i zakładach wzajemnych z dnia 29 lipca 1992 r. (Dz. U. 04.4.27 z późn. zm.) i nie podlega regułom zawartym w w/w Ustawie oraz rozporządzeniach wykonawczych do tej Ustawy. Konkurs jest przeznaczony dla wszystkich użytkowników Internetu spełniających warunki niniejszego Regulaminu (dalej: Regulamin). Niniejszy Regulamin stanowi podstawę Konkursu i określa prawa i obowiązki jego uczestników (dalej: Uczestnik).
2.Organizatorem konkursu jest portal Sterta Gier, a nagrody zostały ufundowane przez wydawnictwo Foxgames oraz firmę playmaty.pl
3. Z uczestników, którzy wyślą poprawne odpowiedzi, zostanie wybrany zwycięzca. W wyborze udział będą brały osoby związane ze Stertą Gier.
4. Warunkiem odbycia się konkursu jest przynajmniej 10 zgłoszeń.
5. Jedna osoba może przysłać jedno zgłoszenie.
6. Zwycięzcy zostaną poinformowani mailowo oraz ich imię i nazwisko lub pseudonim zostaną podane na profilu Facebook.
7. Wzięcie udziału w konkursie wiąże się z akceptacją wykorzystania danych (imię i nazwisko, bądź pseudonim) przez organizatora konkursu oraz ze zgodą na publikacje nadesłanych prac.
8. Konkurs trwa od 25.03.2018 do 08.04.2018. Ogłoszenie wyników do dwóch tygodni od zakończenia konkursu.
9. Jeżeli po 5 dniach po ogłoszeniu wyników, zwycięzca nie prześle swoich danych do wysyłki, to w jego miejsce zostanie wybrana inna osoba.
10. Wysyłką nagrody zajmuję się Sterta Gier, przesyłka jedynie na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.

11.Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu.
Share:

Ścisła współpraca

My na Facebooku

Labels

Blog Archive