19 wrz 2019

Jesienne nowości Naszej Księgarni!

Przedstawiamy Wam jesienne nowości wydawnictwa Nasza Księgarnia! Znajdzie się coś zarówno dla starszych, jak i młodszych graczy. Wszystkie tytuły trafią do sklepów już 16 października.

SHERLOCK
To seria niezależnych od siebie gier, w których wcielacie się w detektywów. Aby rozwiązać zagadki, musicie analizować wskazówki i wymieniać się swoimi hipotezami. Wykorzystując zdolności dedukcyjne, wspólnie staracie się zdobyć jak najwięcej punktów. Czy dacie radę dorównać sławnemu detektywowi? A może uzyskacie wynik na poziomie inspektora Lestrade’a?

Sherlock – Klątwa Inków
Rozwiążcie zagadkę śmierci archeologa!
Edward Carter został znaleziony martwy. Policja prosi was o pomoc w rozwiązaniu zagadki. Kto zabił? Jak? I dlaczego? Wcielając się w detektywów, staracie się odpowiedzieć na te i inne pytania.
link do BGG


Sherlock – Śmierć 4 lipca
Rozwiążcie zagadkę posiadłości rodziny Rock valley!
W zagajniku znaleziono ciało. Policja prosi was o pomoc w rozwiązaniu zagadki. Kto zginął? Jak? I dlaczego? Wcielając się w detektywów, staracie się odpowiedzieć na te i inne pytania.
link do BGG


Sherlock – Ostatnie wezwanie
Rozwiążcie zagadkę lotu TJ1309!
Pasażer umarł w niejasnych okolicznościach na pokładzie samolotu. Policja prosi was o pomoc w rozwiązaniu zagadki. Co się wydarzyło? I dlaczego? Wcielając się w detektywów, staracie się odpowiedzieć na te i inne pytania.
link do BGG


autor gry: Martí Lucas Feliu, JosepIzquierdoSánchez
wiek: 12-112 lat, liczba graczy: 1-8
wydawca: NASZA KSIĘGARNIA
cena: 29,90 zł
premiera gry: 16 października
link do BGG


ZAMEK
Światowy bestseller!

„Zamek” to polska edycja gry „The Castle” wydawanej w innych krajach w serii „Carcassonne”. Podczas gry układacie kafelki w obrębie murów zamku. Tworzycie drogi, łąki, domy i chlewy, nad którymi staracie się przejąć kontrolę. W tym celu wysyłacie tam swoich poddanych: heroldów, mnichów, giermków i rolników. Dodatkowe punkty zdobędziecie za kapliczki na łąkach oraz dyby ustawione przy drogach. Jedna z najlepszych dwuosobowych gier strategicznych!

autor gry: Reiner Knizia
wiek: 5-105 lat, liczba graczy: 2
wydawca: NASZA KSIĘGARNIA
cena: 79,90 zł
premiera gry: 16 października
link do BGG


 

KOMNATA STRACHU
Gra na spostrzegawczość i refleks!
Wejdź do komnaty i odpowiednio reaguj na pojawiające się strachy.Musisz jak najszybciej wskazywać na swoich żetonach strachy pasujące kształtem lub kolorem do strachów pojawiających się na kartach. Proste zasady, wielkie emocje. Bądź szybszy od rywali!

autor gry: David Wang
wiek: 6-106 lat, liczba graczy: 2-4
wydawca: NASZA KSIĘGARNIA
cena: 44,90 zł
premiera gry: 16 października
link do BGG


KOLORY MAGII
Strategia, planowanie, emocje!
Odwiedzaj wieże i gromadź dostępne tam magiczneskładniki. Wykorzystuj je do rzucania zaklęć. Im więcej zgromadzisz składników, tym więcejpunktów zdobędziesz.

autor gry: Wei-Min Ling
wiek: 10-110 lat, liczba graczy: 2
wydawca: NASZA KSIĘGARNIA
cena: 49,90 zł
premiera gry: 16 października
link do BGG

Share:

Ścisła współpraca

My na Facebooku

Labels

Blog Archive