7 paź 2015

Konkurs! - wygraj gry od krainy planszówek!

Wszyscy kochamy konkursy. Ja również. Uwielbiam też wywoływać uśmiech na twarzy ludzi, a tym bardziej swoich czytelników. Czy to nie wystarczający powód, aby zorganizować konkurs? Nie wiem jak dla Was, ale mi to wystarcza.

Do wygrania jest gra Hollywood, której recenzje mogliście ostatnio czytać tutaj. Oczywiście fundatorem nagród jest Kraina Planszówek.

Mam dla Was jeszcze jedną ważną i miłą informację. Będzie mogli zdobyć nie jedną, nie dwie, a aż trzy egzemplarze tejże gry!

Co należy zrobić? Zasady są dosyć proste. Codziennie o 17 na fanpage Sterty Gier, wrzucane będzie zdjęcie z elementem z jakiejś gry (wydawnictwa Egmont). Waszym zadaniem jest odgadnąć z jakiej gry pochodzi i wysłać maila z poprawną odpowiedzią na : konkursstertagier@gmail.com Wszystkie polubienia, komentarze i udostępnienia pod postami konkursowymi (i nie tylko) mile widziane :)

Odpowiedzi muszą być dokładną nazwą gry, jeśli gra jest dodatkiem to nazwa dodatku, nie wystarczy podstawowa nazwa ;)

Z uczestników, którzy wyślą najwięcej poprawnych odpowiedzi wylosowane zostanie trzech szczęśliwców, którzy zostaną właścicielami gry Hollywood. Podpowiedzi szukajcie na moim blogu, wszystkie elementy będą pochodzić z gier, które zostały już zrecenzowane na blogu Sterta Gier :)

Zaczynamy od jutra!

Zasady konkursu:
  1. Z uczestników, którzy wyślą najwięcej poprawnych odpowiedzi wylosowane zostanie trzech szczęśliwców, którzy zostaną właścicielami gry Hollywood.
  2. Wymogiem udziału w konkursie jest posiadanie konta na portalu Facebook oraz bycie fanem Sterty Gier na tym portalu.
  3. Odpowiedzi podawać należy na maila konkursowego:
  4. Warunkiem odbycia się konkursu jest przynajmniej 10 zgłoszeń.
  5. Zwycięzcy zostaną poinformowani mailowo oraz ich imię i nazwisko lub pseudonim zostaną podane na profilu Facebook
  6. Wzięcie udziału w konkursie wiąże się z akceptacją wykorzystania danych (imię i nazwisko, bądź pseudonim) przez organizatora konkursu.
  7. Konkurs trwa od 8.10.2015 do 22.10.2015 (ostatnie zdjęcie wrzucone zostanie 21.10.2015). Ogłoszenie wyników do dwóch tygodni od zakończenia konkursu.
  8. Jeżeli po 5 dniach po ogłoszeniu wyników, zwycięzca nie prześle swoich danych do wysyłki to pierwszą nagrodę otrzyma osoba z drugiego miejsca, a drugie miejsce zostanie wylosowane ponownie.
  9. Wysyłką nagród zajmuję się wydawnictwo Egmont, przesyłka jedynie na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.
  10.  Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu.


Za nagrody dziękuję:
www.krainaplanszowek.pl
Share:

Ścisła współpraca

My na Facebooku

Labels

Blog Archive