22 paź 2015

Udaj się po grę "Na Wybory!" - akcja crowdfundingowa!

Wybory to temat, który gości teraz na ustach wielu ludzi w naszym kraju. Do zabrania swojego sarkastycznego zdania w tym temacie zabrało się również studio Wolf Fang, które chce wydać grą Na Wybory!, na platformie wspieram.to

Studio Wolf Fang to grup ludzi odpowiedzialnych za takie tytuły jak Tain czy 7. Gry te zyskały uznanie wśród graczy, więc  Na Wybory! Może podzielić ich los. Grę możecie wesprzeć na platformie wspieram.to. Póki co kampania idzie powoli, ale wszyscy mają nadzieję, że w tym ostatnim tygodniu wynik skoczy do 100%. Pomożecie?

Co na temat gry ma do powiedzenia wydawca? „Na Wybory! to nowoczesna gra planszowa dla 2 lub 4 osób. Zadaniem graczy jest zdobycie poparcia jak największej liczby Grup Społecznych. Głównym narzędziem do realizacji celu są Karty Obietnic Wyborczych. W grze występują również Żetony Mediów i Afer, które nie tylko urozmaicają rozgrywkę, ale też mają na nią znaczący wpływ. To nie wszystko! Każdy z graczy ma możliwość przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść używając karty Świńskiej Zagrywki. Gracz, który będzie umiejętnie korzystać z Obietnic, jednocześnie pamiętając o roli Mediów i wystrzegając się Afer, zdobędzie największe poparcie i wygra WYBORY.”

Co znajdziemy w pudełku z grą? Otóż wiele ciekawych rzeczy, w tym 25 żetonów Grup Społecznych, 10 żetonów Afer, 5 żetonów Mediów. Żeton Ciszy Wyborczej, 5 żetonów Frakcji, 39 Kart obietnic wyborczych, 16 kart świńskiej zagrywki, 15 znaczników Agitatorów, plansze i instrukcje.

Sama gra dotyczy wyborów. Staramy się, aby to właśnie nas ludzie wybrali na swoich przywódców! Będziemy się starać przekonać różne grupy społeczne, aby nas wsparły oraz będziemy mieli okazje podkładać świnie innym kandydatom.


Dużym plusem tej gry jest wariant dwuosobowy, gdyż coraz częściej zdarza się, że wydawcy decydują się na gry dla większej ilości graczy albo gry bywają bardzo słabo przeskalowane na dwójkę. Wydawcy zapewniają nas, że w grze są banalne zasady, a oglądając filmiki, które stworzyli, można odnieść wrażenie, że nas nie okłamują. 

Gra w serwisie wspieram.to jest do zakupienia w wariancie 99zł. Poza portalem gra będzie dostępna (jeżeli uda się pozytywnie zakończyć kampanie) za kwotę 129zł. Czy warto? Moim zdaniem tak. Gra ma dość ciekawy temat, humorystyczne podejście widać już od samych obrazków, które również przykuwają uwagę.

Ja już wsparłem. Nie tylko po przez gotówkę, ale również patronatem. Uważam, że ta gra jest warta świeczki i to nie jednej (mimo krótkiej, 30minutowej rozgrywki). Serdecznie Was zachęcam do wsparcia projektu. Brakuje jeszcze trochę, ale mamy czas do 2 listopada!  Dołączycie się? Pamiętajcie, że obietnice wydawców to nie obietnice polityków i dlatego warto im zaufać :) 

Zapraszam na stronę, gdzie możecie wesprzeć grę! https://wspieram.to/nawybory
Share:

Ścisła współpraca

My na Facebooku

Labels

Blog Archive