f Wyniki konkursu z G3! ~ Sterta Gier

27 cze 2016

Wyniki konkursu z G3!

Konkurs współorganizowany z wydawnictwem G3 dobiegł końca. Przesłaliście nam sporo prac i mieliśmy duży problem z wyborem, jednak musieliśmy się na coś zdecydować. Wśród nadesłanych prac trafialiśmy na wiersze, rysunki, fotografie i inne prace graficzne. 

Zwycięzcy konkursu wykazali się swoją wielką kreatywnością i pomysłowością. Wybraliśmy dwie prace tekstowo zdjęciowe, które nas najbardziej urzekły.

Na pytanie pierwsze czyli o planszówkowy Torcik, najlepiej odpowiedział użytkownik o pseudonimie "GGRR", który nadesłał nam pracę: Przepis na planszówkowy Torcik.

Zwycięska odpowiedź na pytanie drugie, czyli o planszówkowy prezencik, nadesłana została w formie prezentacji, a jej autorem jet wazka. Sprawdźcie tutaj jej prace: Prezencik.

Dodatkowo chciałbym wspomnieć o pewnym klubie planszówkowym, do którego należą dzieciaki. Dostaliśmy od nich sporo prac, a wiek uczestników nas zadziwił, bo do klubu należą dzieci od 6 roku życia! Za to wielkie zaangażowanie i urocze prace chcieliśmy, wraz z G3, przekazać dodatkową nagrodę dla całego klubu - grę Torcik. Więcej o inicjatywie i samym klubie znajdziecie na stronie www.skama.net

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz dziękujemy sponsorom i zachęcamy do dalszego zaglądania na naszą stronę!

Share:

2 komentarze:

  1. Bardzo dziękujemy! :) Jest nam niezmiernie miło. 6 latków mamy nawet kilku :) a od czasu do czasu przychodzą rownież młodsze dzieci :). Bardzo się cieszę, że mimo tak małej miejscowości jest tak duże zainteresowanie naszym klubem i taka pasja już od najmłodszych lat :) pozdrawiamy - SKAMA

    OdpowiedzUsuń
  2. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy :) świetne prace i bardzo pomysłowe :)

    OdpowiedzUsuń

Partnerzy

My na Facebooku

Labels

Blog Archive