12 kwi 2018

Informacja prasowa ze świata Star Wars! - Egmont


Premiera 6 kwietnia 2018 r.Star Wars Komiks 2/2018
Scenariusz:Jason Aaron, KieronGillen
Rysunki:Marko Checchetto, Salvador Larocca,
Andrea Broccardo
Przekład: Jacek Drewnowski
Oprawa: miękka
Objętość:132 strony
Format:170x260
Cena: 19,99
EAN:9771899488804
Język oryginału:angielski
Seria:Star Wars Komiks
Kategoria:komiks amerykański
Tematyka:science fiction

Dwumiesięcznik dla miłośników komiksu i fanów Star Wars. Co dwa miesiące magazyn z najnowszymi komiksami Star Wars, wydawanymi od 2015 roku przez wydawnictwo MarvelComics. W każdym numerze prezentowane są zamknięte opowieści komiksowe.
Drugi numer w 2018 roku to album łączący serię Doktor Aphra – która zadebiutowała w poprzednim wydaniu magazynu – z flagowym marvelowskim cyklem Star Wars. Zdemoralizowana młoda archeolog Aphra spotyka zatem głównych bohaterów klasycznej gwiezdnowojennej trylogii, od Luke’a Skywalkera – któremu obiecuje pomoc w zgłębianiu tajemnic Jedi – po księżniczkę Leię i Hana Solo. Wyprawa Aphry i Luke’a do mrocznej cytadeli przeradza się w historię grozy, osadzoną w uniwersum Star Wars.

Premiera 11 kwietnia 2018 r.

DarthVader i dziewiąty zamachowiec
Scenariusz:Tim Siedell
Rysunki:Stephen Thompson i IvánFernández
Przekład: Jacek Drewnowski
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Objętość:120 stron
Format:167x255
Cena: 49,99
ISBN:978-83-281-2761-6
Język oryginału:angielski
Seria:Star Wars Legendy
Kategoria:komiks amerykański
Tematyka:science fiction

Ktoś wynajął ośmiu śmiałków, by zabili DarthaVadera. Wszyscy zginęli. Teraz zadania podejmuje się dziewiąty zamachowiec, groźniejszy niż wszyscy wcześniejsi razem wzięci. W tym samym czasie pojawia się inne zagrożenie dla nowo powstałego Imperium Galaktycznego. Vader musi dotrzeć do jego źródła, gdzie napotka wyznawców prastarego, upiornego kultu.
W kolekcji Star Wars Legendy prezentujemy najciekawsze pozycje z dorobku wydawnictwa Dark HorseComics, które przez ćwierć wieku publikowało komiksy osadzone w uniwersum Gwiezdnych Wojen.

Premiera 18 kwietnia 2018 r.
Eskadra Kobaltowa
Autor:Elizabeth Wein
Ilustrator:Phil Noto
Tłumaczenie:Małgorzata Fabianowska
Oprawa: miękka
Objętość: 256 stron
Format:148x210
Cena: 24,99
ISBN:978-83-281-2106-5
Grupa docelowa:8-12 lat

Złowroga organizacja Najwyższy Porządek zagraża galaktyce. Dawno by ją zawojowała, gdyby nie generał Leia Organa i jej waleczny Ruch Oporu. Kiedy zostaje zaatakowany pokojowy, spokojny świat AtteraBravo, na pomoc przybywa eskadra bombowa Kobalt. Siostry Rose i Paige Tico, które uciekły przed okupają swojej rodzinnej planety, zostają wcielone do eskadry. Muszą wymyślić karkołomny plan dostarczenia pomocy dla mieszkańców pod bokiem nieprzyjaciela. Czy misja sióstr ocali planetę, czy rozpęta galaktyczną wojnę? Poznaj wojenne przygody nowych bohaterów nowego hitu z serii Gwiezdnych wojen – Ostatni Jedi!


Share:

Ścisła współpraca

My na Facebooku

Labels

Blog Archive