18 kwi 2018

Konkurs z okazji 1000 polubień! - zapraszamy!

Na początku chcielibyśmy Wam bardzo, ale to bardzo serdecznie podziękować, że udało nam się dobić do 1000 polubień! Super, że jesteście ciągle z nami i pomagacie nam tworzyć tę stronę. Dziękujemy też wszystkim wydawcom, bez których by nas tu nie było!

W ramach podziękowania chcielibyśmy, abyście mieli okazję na zdobycie kolejnych planszowych nagród. Obiecaliśmy (przy ostatnim konkursie), że otrzymacie takową szansę jak dobijemy do 1000 polubień i teraz wywiązujemy się z obietnicy.

Chcieliśmy, aby konkurs był dostępny dla wszystkich – tych co grają i tych co dopiero zaczynają swoją planszówkową przygodę. I tak oto zdecydowaliśmy się na konkurs równoległy na dwóch płaszczyznach!

Pierwsza opcja wygrania u nas nagród to konkurs na Instagramie – wrzućcie zdjęcie ze swoją Stertą Gier i otagujcie nasz instagramowy profil. Z najciekawszych wybierzemy 4, które najbardziej nam się spodobają i nagrodzimy zwycięzców grami od wydawnictwa Granna.

Druga opcja to udzielenie odpowiedzi na pytania zawarte w poniższym formularzu. Spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń wybierzemy 3 osoby, które odpowiedziały poprawnie (i ciekawie na ostatnie pytanie) i nagrodzimy je paczkami z grami planszowymi. Wybierzemy też 3 osoby, do których wyślemy nagrody pocieszenia (również bardzo ciekawe!).

A na koniec coś specjalnego! Spośród wszystkich uczestników wybierzemy jedną osobę, która otrzyma nagrodę specjalną: bon upominkowy do sklepu playmaty.pl!

Pewnie ciekawi jesteście co jest do wygrania. Poniżej lista i zdjęcia gier o które walczycie!

(PS na zdjęciach nie ma wszystkich gier, które są do wygrania)

Playmaty:
- Bon o wartości 100zł do wydania w sklepie playmaty.pl
- Mata uniwersalna

MB Print:
- Mata do gry Mage Knight

Granna:
- M/S Batory
- Batyskaf
- Bazyliszek
- Pan Twardowski

2 Pionki:
- Spiskowcy
- Zapraszamy do podziemi
- Diamenty

Trefl:
- Wirus
- Gra o tort
- Big Fat Burger


Games Factory:
- Hero Realms
- Star Realms

Rebel:
- Żyrafometr
- Nie do pary
- Dzieła Mistrzów

Foxgames:
- Łowcy Kryształów x2
- Koszmarium
- Eko x2
- Buuu!

Board&Dice
- Kości Obfitości


Nasza Księgarnia
- Gejsze


Wzięcie udziału w konkursie wiąże się z akceptacją regulaminu.

Formularz znajdziecie pod TYM LINKIEM

Regulamin konkursu:
1. Konkurs nie jest loterią promocyjną w rozumieniu Art. 2 ust. 1 pkt 9 Ustawy o grach i zakładach wzajemnych z dnia 29 lipca 1992 r. (Dz. U. 04.4.27 z późn. zm.) i nie podlega regułom zawartym w w/w Ustawie oraz rozporządzeniach wykonawczych do tej Ustawy. Konkurs jest przeznaczony dla wszystkich użytkowników Internetu spełniających warunki niniejszego Regulaminu (dalej: Regulamin). Niniejszy Regulamin stanowi podstawę Konkursu i określa prawa i obowiązki jego uczestników (dalej: Uczestnik).
2.Organizatorem konkursu jest portal Sterta Gier, a nagrody zostały ufundowane przez wydawnictwa: Foxgames, Granna, 2 Pionki, Trefl Joker Line, Games Factory, Rebel, Board&Dice, Nasza Księgarnia oraz firmy MB Print oraz playmaty.pl
3. Z uczestników, którzy wyślą poprawne odpowiedzi, zostanie wybrany zwycięzca. W wyborze udział będą brały osoby związane ze Stertą Gier.
4. Warunkiem odbycia się konkursu jest przynajmniej 10 zgłoszeń.
5. Jedna osoba może przysłać jedno zgłoszenie.
6. Zwycięzcy zostaną poinformowani mailowo oraz ich imię lub pseudonim zostaną podane na profilu Facebook.
7. Wzięcie udziału w konkursie wiąże się z akceptacją wykorzystania danych (imię i nazwisko, bądź pseudonim) przez organizatora konkursu oraz ze zgodą na publikacje nadesłanych prac.
8. Konkurs trwa od 18.04.2018 do 22.05.2018. Ogłoszenie wyników do trzech tygodni od zakończenia konkursu.
9. Jeżeli po 5 dniach po ogłoszeniu wyników, zwycięzca nie prześle swoich danych do wysyłki, to w jego miejsce zostanie wybrana inna osoba.
10. Wysyłką nagrody zajmuję się Sterta Gier oraz wydawnictwa Granna i Trefl joker line, przesyłka jedynie na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.

11.Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu.


Share:

Ścisła współpraca

My na Facebooku

Labels

Blog Archive