22 lis 2016

Konkurs Mikołajkowy - w to się gra!

Za oknem spadł pierwszy śnieg, powoli zbliżamy się do grudnia. A co jest w grudniu? Oczywiście Mikołajki! I z tej właśnie okazji mamy dla Was konkurs, który organizuje przy wsparciu Krainy Planszówek. Do wygrania gry z serii „Egmont – w to się gra! pod choinką”.

Seria „w to się gra!” to gry wydawnictwa Egmont, które idealnie sprawdzą się jako prezenty pod choinkę. Część tych gier recenzowaliśmy, a teksty możecie znaleźć tutaj: Duuuszki wkąpieli, Pędzące ślimaki, Pan tu nie stał: Demoludy.

W ramach konkursu będziecie mieli możliwość zdobycia trzech gier. Wszystkie gry są z Pędzącej serii Reinera Knizii.  Pędzące ślimaki, Pędzące żółwie i Pędzące Jeże to nagrody o które będziecie walczyć!Jaki jet warunek zdobycia nagród? Otóż bardzo chcielibyśmy uruchomić Waszą twórczość. Pracą może być zdjęcia, tekst (wierszyki są fajne!), filmik czy nagranie audio. Ważne, żeby były mieściły się w temacie.

Zadanie: Wykonaj pracę w której pokażesz tematykę pędzących zwierzaków (z gier do wygrania), najlepiej w świątecznym/mikołajkowym otoczeniu!

Będzie nam niezmiernie miło jak polubicie Fanpage Sterty Gier oraz Krainy Planszówek :)

Jakby ktoś chciał zakupić gry to serdecznie zapraszamy na: sklep.egmont.pl

Regulamin:
  1. Z uczestników, którzy wyślą poprawne odpowiedzi zostanie wybrany zwycięzca. W wyborze udział będą brały osoby związane ze Stertą Gier.
  1. Organizatorem konkursu jest portal Sterta Gier, a nagrody zostały ufundowane przez wydawnictwo Egmont

  2. Odpowiedzi można przesyłać na:  konkursstertagier@gmail.com w temacie wpisując Konkurs - w to się gra
  1. Warunkiem odbycia się konkursu jest przynajmniej 10 zgłoszeń.
  1. Zwycięzcy zostaną poinformowani mailowo oraz ich imię i nazwisko lub pseudonim zostaną podane na profilu Facebook
  1. Wzięcie udziału w konkursie wiąże się z akceptacją wykorzystania danych (imię i nazwisko, bądź pseudonim) przez organizatora konkursu oraz ze zgodą na publikacje nadesłanych prac.
  1. Konkurs trwa od 22.11.2016 do 05.12.2016. Ogłoszenie wyników do dwóch tygodni od zakończenia konkursu.
  1. Jeżeli po 5 dniach po ogłoszeniu wyników, zwycięzca nie prześle swoich danych do wysyłki to w jego miejsce zostanie wybrana inna osoba
  1. Wysyłką nagrody zajmuję się Sterta Gier, przesyłka jedynie na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.
  1.  Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu.
Share:

Ścisła współpraca

My na Facebooku

Labels

Blog Archive