6 mar 2022

Welcome to Real Vegas - recenzja gry

Na szczęście dla dzisiejszych entuzjastów hazardu, można w nie grać bez posiadania prawdziwych pieniędzy. Nie mówimy tu o wersjach demonstracyjnych czy darmowych bonusach, ale o zabawnych grach dla towarzystwa, które stworzą atmosferę kasyna w Twoim domu. Gracze nie muszą wydawać prawdziwych pieniędzy, przestrzegać ścisłych zasad dotyczących ubioru ani podróżować do innego miasta, aby obstawiać zakłady. Mogą zostać w domu, zebrać przyjaciół i doświadczyć wyjątkowej, wolnej od ryzyka atmosfery gry Welcome to Real Vegas.

Welcome to Real Vegas to gra planszowa autorstwa Rumba Games, która łączy w sobie pięć gier w karty i kości (Craps, Blackjack, Texas Hold 'Em Poker, Ruletka i Slots) w jedną całość. Każde miejsce na planszy oznacza, w którą grę gracze mają zagrać w danej rundzie.

Jedną z najlepszych cech tej gry są wysokiej jakości żetony do pokera, które są dołączone do gry (łącznie 200!). Są to prawdziwe żetony pokerowe w stylu kasyna, wykonane z grubego plastiku, w przeciwieństwie do starych żetonów wykonanych z cieńszego plastiku z wypustkami.

Oprócz żetonów w zestawie znajdują się: 

  • pole gry
  • 8 żetonów do gry
  • 2 zwykłe kostki do gry
  • 3 specjalne kostki
  • koło ruletki.

Jeśli chcesz poczuć smak Las Vegas na następnej imprezie, ta gra będzie idealna.  To zabawny sposób na zapoznanie się z grami hazardowymi bez konieczności odwiedzania kasyn za prawdziwe pieniądze. Jeśli ktoś z Twoich znajomych jest prawdziwym rekinem pokera, dzięki tej grze będzie mógł liczyć na odrobinę szczęścia w niektórych grach niepokerowych.

Oczywiście, gra stołowa nie może konkurować z obecnością prawdziwych kasyn w Las Vegas, a nawet z grą w popularnych kasynach online, ale pomoże spędzić przyjemny wieczór i poznać zasady popularnych gier hazardowych.

Share:

Ścisła współpraca

My na Facebooku

Labels

Blog Archive