4 cze 2017

Informacja prasowa - Wyścig Odkrywców

Polska gra przygodowa na wspieram.to

Wyścig Odkrywców to przygodowa gra planszowa, którą wydawnictwo Imagine Realm wprowadzi na rynek we wrześniu 2017r. za sprawą wspierających kampanię projektu w serwisie wspieram.to

Młody wydawca z Opola uzyskał wsparcie na potrzebną kwotę i przygotował wiele atrakcyjnych celów pozwalających rozszerzyć rozgrywkę i wrażenia z przygody. Dzięki zaangażowaniu wspierających i graczy udało się odblokować cztery pierwsze cele wzbogacające grę. Imagine Realm zadbało także o to, aby przekroczenie kolejnych progów wsparcia pozwoliło dodać ciekawe elementy.

Wyścig Odkrywców to planszówka oparta na przygodzie, w której gracze prowadzą bohaterów do rywalizacji w tytułowym wyścigu, gdzie zadaniem każdego odkrywcy jest zdobywanie punktów zwycięstwa przez dokonywanie odkryć. Akcja gry jest osadzona u schyłku XIX wieku.
Autorem tytułu jest Jarosław Biliński, zaś ilustracje i oprawę graficzną przygotował Radosław Jaszczuk.

Kampania projektu zakończy się 7 czerwca i do tego czasu możecie wesprzeć wydawnictwo w ich działaniach. Już teraz macie pewność, że gra otrzyma rozszerzoną zawartość, a Wasze wsparcie i zaangażowanie dołoży kolejną cegiełkę do następnych celów.

O projekcie przeczytacie na stronie http://wspieram.to/WyscigOdkrywcow


Share:

Ścisła współpraca

My na Facebooku

Labels

Blog Archive