18 lis 2017

Spraw sobie prezent na Mikołaja! - konkurs!

Za oknami robi się pochmurno, a każdy dzień może przyprawiać o kiepski humor. Postanowiliśmy więc trochę na to wpłynąć i spróbować to naprawić. Mamy dla Was to, co chyba najbardziej lubicie, czyli KONKURS!

Zadanie konkursowe jest stosunkowo proste i można do niego podejść na wiele sposobów. Otóż, skoro mowa o dobrym humorze, to zadanie konkursowe jest następujące:Prześlij tekst, zdjęcie, mema czy inną twórczość własną, w której zawrzesz żart związany z planszówkami. Mogą to być typowe kawały, mogą to być krótkie komiksy, ale mogą to też być zabawne historie z Waszego życia (oczywiście związane z planszówkami).

Najlepsze odpowiedzi powalczą o następujące nagrody:

Komiksy Paragrafowe od FoxGames


Gra Korsar od Trefl Joker Line

Gra Łotry od Spell Games


Zgłoszenia proszę wysyłać na: konkursstertagier@gmail.com

Regulamin konkursu:
1. Konkurs nie jest loterią promocyjną w rozumieniu Art. 2 ust. 1 pkt 9 Ustawy o grach i zakładach wzajemnych z dnia 29 lipca 1992 r. (Dz. U. 04.4.27 z późn. zm.) i nie podlega regułom zawartym w w/w Ustawie oraz rozporządzeniach wykonawczych do tej Ustawy. Konkurs jest przeznaczony dla wszystkich użytkowników Internetu spełniających warunki niniejszego Regulaminu (dalej: Regulamin). Niniejszy Regulamin stanowi podstawę Konkursu i określa prawa i obowiązki jego uczestników (dalej: Uczestnik).
2.Organizatorem konkursu jest portal Sterta Gier, a nagrody zostały ufundowane przez wydawnictwo Foxgames, Trefl oraz Spell Games.
3. Z uczestników, którzy wyślą poprawne odpowiedzi, zostanie wybrany zwycięzca. W wyborze udział będą brały osoby związane ze Stertą Gier.
4. Warunkiem odbycia się konkursu jest przynajmniej 15 zgłoszeń.
5. Jedna osoba może przysłać jedno zgłoszenie.
6. Zwycięzcy zostaną poinformowani mailowo oraz ich imię i nazwisko lub pseudonim zostaną podane na profilu Facebook.
7. Wzięcie udziału w konkursie wiąże się z akceptacją wykorzystania danych (imię i nazwisko, bądź pseudonim) przez organizatora konkursu oraz ze zgodą na publikacje nadesłanych prac.
8. Konkurs trwa od 18.11.2017 do 05.12.2017. Ogłoszenie wyników do dwóch tygodni od zakończenia konkursu.
9. Jeżeli po 5 dniach po ogłoszeniu wyników, zwycięzca nie prześle swoich danych do wysyłki, to w jego miejsce zostanie wybrana inna osoba.
10. Wysyłką nagrody zajmuję się Sterta Gier, przesyłka jedynie na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.

11.Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu.
Share:

Ścisła współpraca

My na Facebooku

Labels

Blog Archive