4 mar 2024

Buduj co chcesz! - recenzja zestawu 10713 Kreatywna Walizka

 
 
 
Zestaw Lego został mi dostarczony przez sklep Rozetka.pl w ramach współpracy reklamowej, sklep nie miał wpływu na kształt mojej opinii/niniejszej recenzji. 
Zestawy LEGO wkroczyły do naszego domu pełną parą. Nasza pociecha nie przestaje się zachwycać możliwości, jakie niosą ze sobą owe klocki, co raz częściej buduje już według własnej dziecięcej inwencji, zatem następny wybór klockowy padł nie na gotowy zestaw, ale na Kreatywną Walizkę (10713). Czy warto?

Kreatywna Walizka o numerze 10713 to zestaw 213 elementów w wielu kolorach. Do walizki dołączono instrukcję, w które przedstawiono przykładowe realizacje. Nie są one jakoś specjalnie rozbudowane, ale to dobry start dla najmłodszych składaczy. Wykonanie fajne, sama walizka w środku posiada przegródki, które można zamontować na kilka sposobów, aby indywidualnie dopasować ich ułożenie pod swoje potrzeby.

Walizka zawiera różne elementy, choć dominującymi są grube klocki, cienkich jest stosunkowo mniej. Zestaw charakteryzuje się różnorodnością barw i odcieni danych klocków, dzięki czemu budowle są bardzo kolorowe. Jednym z największych atutów tego zestawu jest też jego wszechstronność. Dzięki różnorodności klocków można budować bardzo wiele konstrukcji, które podpowie nam wyobraźnia, choć do wielu z nich może być potrzebne drugie takie (lub inne kreatywne) pudełko. Od prostych konstrukcji, po skomplikowane modele, możliwości są nieograniczone. Zestaw ten doskonale sprawdzi się zarówno dla dzieci, które dopiero zaczynają swoją przygodę z LEGO, jak i dla tych ciut bardziej doświadczonych budowniczych, którzy chcą poszerzyć swoje możliwości twórcze.

Czy jest to walizka, którą trzeba mieć? Jeśli macie małych budowniczych to moim zdaniem tak. Cena walizki jest przystępna (w momencie pisania recenzji jest ona poniżej 60zł), a możliwości jakie daje są naprawdę spore. Nasza pociecha od razu rozparcelowała klocki, posegregowała i poszła podorzucać kolejne „luźne”, które gdzieś się walały po różnych workach i pojemniczkach. A następnie przeszła do budowania i wymyślania co by tu jeszcze z nich stworzyć, więc z czystym sumieniem możemy polecić tę walizkę dla waszych pociech. 
 
 
 
Nazwa: Lego Kreatywna Walizka 10713
Zestaw kupisz TUTAJ
Dziękujemy sklepowi Rozetka.pl za wysłanie egzemplarza recenzenckiego 
 
 

 
 
 
Share:

Ścisła współpraca

My na Facebooku

Labels

Blog Archive