14 lis 2015

FEJM, czyli jak zdobyć sławę w mediach społecznościowych?

Trzech geeków, jeden pomysł, wspólny sukces. Tak pokrótce można określić właśnie wschodzącą gwiazdę karcianek, czyli FEJM. 2 do 4 graczy, rywalizacja, sława. Takiej gry jeszcze na rynku nie było!

FEJM to humorystyczna, szybka gra karciana. Celem graczy jest stworzenie najpopularniejszego profilu na portalu społecznościowym. Przeznaczona jest dla osób lubiących negatywną interakcję, podłożenie kilku "świń" swoim przeciwnikom i ostrą rywalizację o zajęcie pierwszego miejsca wśród najpopularniejszych gwiazd mediów społecznościowych!

Zasady można wytłumaczyć w ciągu 5 minut, dlatego mogą w nią zagrać praktycznie wszyscy niepozbawieni poczucia humoru. Pokrótce, jaki jest cel? To proste, chcemy zdobyć jak najlepsze tematy i wrzucić je jako posty na nasz profil. Zwycięzcą jest gracz, którego fanpejdż zdobędzie najwięcej lajków. Dodatkowo tematyka podzielona jest na 3 różne kategorie: gry komputerowe, e-sport oraz zabawne filmiki. Gra kończy się w momencie, kiedy zostanie opracowany ostatni temat. Wszyscy gracze podliczają liczbę posiadanych polubień swoich postów oraz dodają do niej bonusy za opublikowanie największej liczby wpisów w danej kategorii. Świetna zabawa gwarantowana!

FEJM to wszystko co nas otacza w Internecie. Szeroko pojęte social media, gry komputerowe, e-sport, no i ogromna dawka humoru! To najbardziej absurdalne sytuacje i wydarzenia. Dodatkowo kompaktowe wydanie pozwala zabrać tę grę wszędzie i cieszyć się rozgrywką ze swoimi znajomymi!
Twórcy zbierają środki na wystartowanie z produkcją i jak najszybsze wydanie gry. Link do dotacji znajdziecie TUTAJ. Podczas trwania kampanii oprócz tego, że wspierający mogą zdobyć FEJM w super cenie, to każdy dotujący otrzyma ekskluzywną kartę WSPIERAM.TO, dzięki której każda rozgrywka będzie jeszcze bardziej emocjonująca! Ta karta nie będzie dostępna w późniejszej dystrybucji.

Autorzy zobowiązali się wydać i dostarczyć odbiorcom FEJM do marca 2016 r. Jest to termin ustalony z dużym zapasem, zatem gry mogą wylądować na Waszych stołach o wiele wcześniej. Podoba Wam się pomysł? Wesprzyjcie ich! Zdecydowanie warto.
Share:

Ścisła współpraca

My na Facebooku

Labels

Blog Archive