2 lut 2016

Konkurs!

Dziś nie recenzja, opinia, instrukcja czy unboxing. Dziś coś co uwielbiają chyba wszyscy. Mowa oczywiście o konkursie. Jeżeli wszystko dobrze pójdzie to luty/marzec będą konkursowymi miesiącami. Przejdźmy jednak do rzeczy.

Skoro konkurs to musi być nagroda. Z racji, że strona poświęcona jest planszówkom to oczywiście nie nagrodą będzie również gra. Wraz z wydawnictwem Portal Games przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania będzie jeden egzemplarz ich gry. Nie bądź to jakaś tam gra tylko hit od Ignacego Trzewiczka osadzony w realiach Neuroshimy Hex. Wiecie o czym mowa? Nie? O odnowionej wersji gry Neuroshima: Konwój! Tę grę miałem już okazje zrecenzować, a tekst możecie sprawdzić tutaj: http://www.stertagier.pl/2015/11/poprowadz-konwoj-az-do-nowego-jorku.html

Co trzeba zrobić, aby zdobyć ten tytuł? Otóż już pędzę z odpowiedzią. Skoro do wygrania jest Konwój to pozostaniemy w temacie i Waszym zadaniem będzie… utworzenie konwoju! Ale nie byle jakiego. Będzie to planszówkowy Konwój! A żeby jeszcze bardziej Wam utrudnić zadanie to będzie ten Konwój ułożyć z gier lub z elementów gier wydawnictwa Portal i/lub 2Pionki.

Pracę możecie przesyłać w formie zdjęć lub filmików. Nagrodę zdobędzie osoba, której materiał nam się najbardziej spodoba. Bądźcie kreatywni, na Wasze prace czekamy do 22 lutego do godziny 23:59!

Wzięcie udziału w konkursie wiąże się z zaakceptowaniem regulaminu konkursowego.
Regulamin konkursu:


 1. Z uczestników, którzy wyślą zdjęcia zgodne z tematyką wyłoniony zostanie zwycięzca na podstawie głosowania 3 osobowego.

 2. Wymogiem udziału w konkursie jest posiadanie konta na portalu Facebook oraz bycie fanem Sterty Gier na tym portalu.

 3. Organizatorem konkursu jest portal Sterta Gier, a nagrody zostały ufundowane przez Portal Games.

 4. Odpowiedzi można przesyłać na:  konkursstertagier@gmail.com w temacie wpisując Konkurs - Konwój. W mailu proszę również podać imię i nazwisko pod jakim jest się fanem Sterty :)

 5. Warunkiem odbycia się konkursu jest przynajmniej 10 zgłoszeń.

 6. Zwycięzcy zostaną poinformowani mailowo oraz ich imię i nazwisko lub pseudonim zostaną podane na profilu Facebook

 7. Wzięcie udziału w konkursie wiąże się z akceptacją wykorzystania danych (imię i nazwisko, bądź pseudonim) przez organizatora konkursu oraz ze zgodą na publikacje nadesłanych zdjęć.

 8. Konkurs trwa od 02.02.2016 do 22.02.2016 Ogłoszenie wyników do dwóch tygodni od zakończenia konkursu.

 9. Jeżeli po 5 dniach po ogłoszeniu wyników, zwycięzca nie prześle swoich danych do wysyłki to pierwszą nagrodę otrzyma osoba z drugiego miejsca, a drugie miejsce zostanie wylosowane ponownie.

 10. Wysyłką nagrody zajmuję się wydawnictwo Portal Games, przesyłka jedynie na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.

 11.  Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu.

Share:

Ścisła współpraca

My na Facebooku

Labels

Blog Archive