13 lut 2016

Mistfall i kolejny plan od Games Factory Publishing

Koniec przygotowań do wyprawy jest już bliski. Pozostało jedynie 48 godzin do zakończenia kampanii Mistfall na serwisie wspieram.to, która już w tym momencie okazała się być wielkim sukcesem. Dla przypomnienia – Mistfall jest to gra planszowa osadzona w klimacie fantasy, łącząca w sobie klasyczną grę kooperacyjną z systemem budowania własnej talii (deckbuilding).
https://wspieram.to/mistfall
Specjalnie dla polskich fanów, we współpracy z autorem gry, Błażejem Kubackim, udało się przygotować wiele atrakcyjnych dodatków, których część nie uświadczymy w wersji dostępnej na kickstarter.com. Poszczególne osiągnięcia można było odblokować zarówno na wspieram.to, jak i na fanpage’u Games Factory na facebooku. Na samym finiszu udało się odblokować ostatni próg, tak więc gracze w Polsce będą się cieszyć najpełniejszą wersją gry na rynku. 

To jednak nie koniec dobrych wiadomości!
Oto Fields of Arle!

Fields of Arle to rozbudowana gra ekonomiczna dla dwójki lub pojedynczego gracza, w której zarządzać będziemy olbrzymią farmą w znajdującej się we Fryzji Wschodniej (Niemcy) wiosce Arle pod koniec XVIII wieku. Przydziel członków swojej rodziny do ważnych zadań: osuszaj bagna, pracuj w polu i hoduj zwierzęta. Przyswój tajniki farmerskiego fachu: ulepszaj wykorzystywane narzędzia, stawiaj nowe gospodarcze budynki i kupuj nowatorskie maszyny. Wszystko po to, aby przez szereg miesięcy wyprodukować i sprzedać jak najwięcej towarów oraz zarządzać najbardziej rozbudowaną farmą, zdobywając punkty potrzebne na koniec rozgrywki do zdobycia palmy pierwszeństwa i tytułu najważniejszego farmera w regionie.

Gra jest naprawdę piękna i naprawdę olbrzymia – to jeden z naszych najważniejszych projektów. Liczymy, że jeszcze raz pomożecie Games Factory Publishing na przybliżenie kolejnego wspaniałego tytułu polskim graczom.

Kwota 25 000 zł pozwoli na wydrukowanie edycji w najlepszej jakości – tak jak w wersji niemieckiej.

Szykujemy dla was też szereg niespodzianek: jedną z nich jest nowa, jeszcze ładniejsza okładka, aby Fields of Arle stało się chlubą waszej kolekcji!

Oto pakiety, które dla was przygotowaliśmy:
  • Early Bird – 159 zł (ograniczony czasowo: 19 lutego od godziny 15:00 do 22 lutego do 23:59),
  • II nagroda – 165 zł (ograniczona ilościowo: 30 sztuk),
  • III nagroda – 169 zł (nieograniczona).
Przewidujemy również pakiety dla sklepów:
  • 6 sztuki: 950 zł,
  • 12 sztuki: 1850 zł,
  • 24 sztuki: 3600 zł.
Zapraszamy  do wkroczenia w przepiękny świat gier Uwe Rosenberga – w jego najnowszej, najbardziej dopracowanej odsłonie. Przy okazji należy wspomnieć, że Fields of Arle posiada specjalne znaczenie dla jej autora, który urodził się właśnie w tych okolicach i których historię postanowił przybliżyć całemu światu w swojej grze. Bogaty opis tej właśnie kwestii znaleźć będzie można w instrukcji – naprawdę warto zapoznać się z tą wspaniałą opowieścią.
Poważnie – uważamy, że Uwe Rosenberg jest sexy (smart is the new sexy) – tak jak wspieranie naszej inicjatywy!

Informacja prasowa.
Share:

Ścisła współpraca

My na Facebooku

Labels

Blog Archive