28 lut 2016

Wygraj ze Stertą! - konkurs

Wiem jak bardzo lubicie konkursy. Niedawno zakończyliśmy konkurs graficzny, a do wygrania była Neuroshima: Konwój, ufundowana przez Portal Games. Mam dla Was bardzo fajną informację – dziś startuje kolejny konkurs z nagrodami od tego wydawnictwa.

Tym razem do wygrania będzie inna gra od Portal Games, a w zasadzie od ich linii 2Pionki. Zapraszamy do Podziemi to tytuł, który bardzo przypadł do gustu graczy. Mała, szybka gra, która daje wiele satysfakcji. Najlepszy tytuł dla świeżaków jak i doświadczonych graczy, którzy szukają lekkiego tytułu na przerwę pomiędzy ciężkimi planszówkami.

Sama gra polega na odpowiednim kalkulowaniu. Dociągamy karty przeciwników i albo decydujemy „dołożyć” potwora do lochu, albo zabieramy jeden element ekwipunku i odrzucamy przeciwnika. Inną opcją jest spasować i nie brać udziału w danej turze. Jeśli wszyscy poza jednym graczem spasowali – ostatni wchodzi do lochu i za pomocą posiadanego ekwipunku (o ile jeszcze jakiś został), stara się walczyć z potworami w środku. Jeżeli je pokona – wychodzi dumny i zdobywa sławę. Jeśli wyjdzie dwa razy – wygrywa grę. Jeśli jednak przegra, to za pierwszym razem wychodzi poobijany, a za drugim… no cóż, nie wychodzi. Jeśli wszyscy poza jednym graczem zginęli – ten wygrywa.

Gra sprowadza się do tego, że albo planujemy kogo wkopać do środka na pewną śmierć, albo zbroimy się licząc na nadchodzący splendor. Wiecie już zatem na czym polega gra, teraz pora na zasady konkursu:

Wykonaj zaproszenie, które zachęci kogoś do wejścia do lochu (pamiętaj, że jest bardzo duża szansa, że z niego nie wyjdzie, więc musisz się postarać!).


Do wygrania jeden egzemplarz gry Zapraszamy do Podziemi ufundowany przez Portal Games.
Zgłoszenia można wysyłać na adres: konkursstertagier@gmail.com w tytule wpisując: Konkurs - Zaproszenie.

Będzie nam niezmiernie miło jak polubicie również nasz fanpage: Sterta Gier

Wzięcie udziału w konkursie wiąże się z zaakceptowaniem regulaminu konkursowego.
Regulamin konkursu:


 1. Z uczestników, którzy wyślą prace zgodne z tematyką wyłoniony zostanie zwycięzca na podstawie głosowania 3 osobowego.

 2. Organizatorem konkursu jest portal Sterta Gier, a nagrody zostały ufundowane przez Portal Games.

 3. Odpowiedzi można przesyłać na:  konkursstertagier@gmail.com w temacie wpisując Konkurs - Zaproszenie. W mailu proszę również podać imię i nazwisko pod jakim jest się fanem Sterty :)

 4. Warunkiem odbycia się konkursu jest przynajmniej 10 zgłoszeń.

 5. Zwycięzcy zostaną poinformowani mailowo oraz ich imię i nazwisko lub pseudonim zostaną podane na profilu Facebook

 6. Wzięcie udziału w konkursie wiąże się z akceptacją wykorzystania danych (imię i nazwisko, bądź pseudonim) przez organizatora konkursu oraz ze zgodą na publikacje nadesłanych prac.

 7. Forma prac jest dowolna: może to być tekst, zdjęcie, grafika, nagranie.

 8. Konkurs trwa od 28.02.2016 do 13.03.2016. Ogłoszenie wyników do dwóch tygodni od zakończenia konkursu.

 9. Jeżeli po 5 dniach po ogłoszeniu wyników, zwycięzca nie prześle swoich danych do wysyłki to pierwszą nagrodę otrzyma osoba z drugiego miejsca, a drugie miejsce zostanie wylosowane ponownie.

 10. Wysyłką nagrody zajmuję się strona Sterta Gier, przesyłka jedynie na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.

 11.  Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu.
Share:

Ścisła współpraca

My na Facebooku

Labels

Blog Archive