19 maj 2015

Pierwsze urodziny Sterty + KONKURS!Dziś na blogu nie będzie żadnej recenzji. Chciałbym Wam opowiedziec, jak to się wszystko zaczęło, a przy okazji chciałbym zaprosić Was na konkurs!

 Rok temu zrodził się pomysł stworzenia bloga o grach. Duża inspiracją była dla mnie moja druga połówka, która prowadzi stronę Zanim Przeczytasz, a jednocześnie pilnuje, abym nie palnął żadnych błędów w swoich tekstach! Dzięki!

Wracając jednak do początku bloga. Duży problem miałem z wymyśleniem nazwy, bałem się, że słowo sterta, będzie niosła za sobą negatywne odczucia. Jednak gdy spoglądam na zasięg, dochodzę do wniosku, że się myliłem. Po rozpoczęciu swojej działalności miałem problem z tym, co mam recenzować. Zacząłem więc od gier, które dla mnie bardzo dużo znaczą.

I tu zrodził się pomysł, aby nawiązywać współpracę. Dostałem kilka dobrych rad od innych blogerów (dzięki Kamil i Dama Gier!), więc rozpocząłem swoje podróże po stronach wydawców i producentów gier komputerowych i planszowych. Pierwszym wydawnictwem, które mi zaufało i powierzyło swoje gry, było Artifex Mundi z Zabrza. Współpraca jest na tyle owocna, że trwa cały czas!

Kolejne wydawnictwo, tym razem z grami planszowymi, które udało mi się przekonać do współpracy to Egmont. Było to dla mnie swego rodzaju wyróżnienie, że tak duże wydawnictwo chce ze mną nawiązać stały kontakt. Jest mi niezmiernie miło, że mi zaufano kolejny raz.

Dalej to już jakoś poszło z górki. Pisałem dalej do wielu wydawnictw  i udało się najpierw z JAWA, która produkuje bardzo dobre gry edukacyjne. Idąc dalej za ciosem, nawiązałem kontakt z portalami CasualGamer.pl oraz Secretum.pl, na których również możecie czytać moje recenzje. Następną, dość znaczącą dla mnie współpracą, był odzew od Let’s Play! Przysłali oni mi grę świeżo po premierze (Labyrinth), która jako pierwsza zdobyła na moim blogu ocenę 10/10!

Ostatnia współpraca, jaką rozpocząłem to wydawnictwo Cartamundi, produkujące świetne gry karciane. Dostałem od nich świetne 4 gry (recenzje wkrótce!), a w dodatku nawiązaliśmy ścisły kontakt i liczymy na długą współpracę!

Chciałem podziękować wszystkim, którzy we mnie uwierzyli oraz Wam, czytelnikom, którzy napędzają mnie do działania. To właśnie dla Was mam konkurs, w którym do wygrania będą gry karciane!

REGULAMIN KONKURSU:

 1. Organizatorem konkursu jest blog Sterta Gier.
 2. Sponsorem nagród jest wydawnictwo Cartamundi.
 3. Konkurs trwa od 19.05.2015 do 29.05.2015 do godziny 18:00.
 4. Nagrodami w konkursie są:
  1. 1 miejsce: paczka dwóch gier karcianych, w skład której wchodzą: Monopoly Deal oraz Cluedo
  2. 2 miejsce: jedna gra – Cluedo.
  3. W przypadku przekroczenia 45 poprawnych zgłoszeń konkursowych, organizator ufunduję nagrodę niespodziankę (grę) dla 3 miejsca.
Zasady konkursu:
 1.  Pierwsza nagroda będzie przyznana za odpowiedź, która najbardziej trafi w nasze serca. Druga będzie wyłoniona drogą losowania.
 2. Dodatkowe losy w loterii można zdobyć dzięki polubieniu Sterty Gier oraz  Cartamundi - Shuffle Games Poland na portalu Facebook.
 3. Należy podać odpowiedź na pytania konkursowe, które znajdują na samym dole. Odpowiedzi podawać należy w komentarzach, pod postem konkursowym na stronie Sterta Gier. W odpowiedzi proszę również podać swój adres e-mail, aby ułatwić późniejszy kontakt. Dodatkowo proszę dopisać pod jaką nazwą na portalu Facebook zostały polubione w/w profile.
 4. Warunkiem odbycia się konkursu jest przynajmniej 10 zgłoszeń.
 5. Zwycięzcy zostaną poinformowani mailowo oraz ich imię i nazwisko lub pseudonim zostaną podane na profilu Facebook
 6. Wzięcie udziału w konkursie wiąże się z akceptacją wykorzystania danych (imię i nazwisko, bądź pseudonim) przez organizatora konkursu.
 7. Jeżeli po 5 dniach po ogłoszeniu wyników, zwycięzca nie prześle swoich danych do wysyłki to pierwszą nagrodę otrzyma osoba z drugiego miejsca, a drugie miejsce zostanie wylosowane ponownie.
 8. Nagrody można odebrać osobiście w Katowicach. Będzie prowadzona również wysyłka na terenie Polski.
 9. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu.


Pytania konkursowe:
 1. Wymień 3 gry planszowe/karciane, które zostały zrecenzowane na tym blogu.
 2. Za co lubisz gry karciane i planszowe?

Share:

Ścisła współpraca

My na Facebooku

Labels

Blog Archive