1 maj 2015

Podsumowanie miesiąca!


Witam Was serdecznie w maju. Postanowiłem, pierwszy raz na tym blogu, zrobić podsumowanie miesiąca, gdyż jest się czym pochwalić. Za oknem pogoda nas nie rozpieszcza, zatem zapraszam do zapoznania się z tym, co się u mnie działo w ostatnim miesiącu!

Kwiecień był bardzo udanym miesiącem. Dzięki zwiększeniu się ilości czytelników bloga, czyli Was – za co dziękuję! – dostałem większe możliwości nawiązania współpracy z wydawnictwami i nie tylko!

Miesiąc zaczął się od wznowienia współpracy z Artifex Mundi. Tym razem dostałem grę Mroczne Legendy 2: Czarny Łabędź (RECENZJA), z której byłem bardzo zadowolony i od której zacząłem miesiąc na blogu.

Następnym dość ważnym wydarzeniem było nawiązanie współpracy z wydawnictwem JAWA, od którego dostałem dwie gry: Squarki Base (RECENZJA) oraz Dietek – jak odchudzić przyjaciela (RECENZJA). Gry sprawiły mi wielką radość, więc postanowiłem dalej rozwijać swojego bloga.

Idąc za ciosem, doszedłem do porozumienia z redaktorem portalu CasualGamer.pl. Współpraca została przypieczętowania premierową recenzją gry Fire. Mogę Wam obiecać, że nie jest to jedyny tekst napisany w ramach współpracy i możecie spodziewać się ich więcej!
Chciałbym również wspomnieć o dwóch blogach, z którymi jestem w stałym kontakcie. Mianowicie chodzi o Blogi Planszówkowe oraz Planszówki we dwoje. Serdecznie zapraszam Was do odwiedzania tych stron, na których znajdziecie najnowsze wpisy ze stron zajmujących się grami planszowymi.

Dodatkowo jestem w trakcie nawiązywania współpracy z Secretum.pl – jak tylko wszystko się uda to w najbliższych dwóch tygodniach będziecie się mogli spodziewać ciekawych tekstów ze świata gier!

Na koniec miesiąca chciałbym wam przedstawić prawdziwą perełkę. Współpraca z wydawnictwem Let’s Play. Jestem z tego bardzo zadowolony, a gry, które otrzymałem do recenzji, stoją na najwyższym poziomie. Póki co mogę Wam zdradzić, że jedna z nich miała niedawno premierę na Pyrkonie.

Zachęcam Was do śledzenia bloga, gdyż będzie się dużo działo. Jednocześnie chciałbym Wam podziękować za to, że jesteście i że wspieracie mnie komentarzami, mailami i wiadomościami!

Share:

Ścisła współpraca

My na Facebooku

Labels

Blog Archive