5 maj 2016

Impuls - akcja crowdfundingowa

Już dziś wystartowała kolejna kampania wydawnictwa Czacha Games – tym razem pod nóż trafiła gra Impuls (Eng. Impulse). Jest to gratka dla fanów sci-fi, gdyż cała akcja rozgrywa się w przestrzeni kosmicznej. W owej produkcji rozgrywka nie zajmie wiele czasu, aczkolwiek wypełniona jest planowaniem i obmyślaniem odpowiedniej strategii.

Impuls jest grą karcianą typu 4X – w środku pudełka znajdujemy 108 kart, 6 plansz graczy, 1 planszę punktacji, 78 plastikowych figurek rakiet oraz instrukcję. Naszym zadaniem jest zgromadzenie 20 punktów, które uzyskujemy poprzez handel, patrole czy też pokonanie wrogiej floty. 

Pomimo bariery językowej gra zdobyła wiele fanów również w naszym kraju. Abstrahując od złożoności zasad, wielu elementów i informacji które należy zapamiętać, jest to produkcja w którą warto zagrać, zobaczyć i poczuć ten ciekawy klimat. Czacha Games odpowiednio zmodyfikowała niuanse, które w oryginale były skrytykowane – poczynając od instrukcji, która została przeredagowana, jakości wykonania kart i na nowej, ładnej grafice kończąc.

Celem kampanii jest zebrać 30.000 złotych – wystartowała ona dziś. Mamy kilkadziesiąt dni na zebranie owej kwoty pieniężnej. Aby zakupić tę grę należy wpłacić 69zł – jest to zaskakująco niska cena do jakości, ilości i wykonania owej gry. Serdecznie zapraszam Was do wsparcia! Jest to produkcja, którą na pewno będzie warto mieć w swojej kolekcji w naszym rodzimym języku.
Grę możecie wesprzeć tutaj: https://wspieram.to/impuls

Autor: Karolina Krukierek
Share:

Ścisła współpraca

My na Facebooku

Labels

Blog Archive