7 gru 2017

Wyniki konkursu Mikołajkowego.

Postanowiliśmy szybko rozwiązać konkurs, bo wiemy, że wszystkim zależy na wygranej. Dostaliśmy wiele zgłoszeń. Większość z nich rozbawiła nas do łez i mieliśmy problem, by wybrać zwycięzców. Z racji trudności z wyborem ostatecznej trójki postanowiliśmy nagrodzić, aż 4 osoby (jedna z nich dostanie nagrodę niespodziankę z naszej kolekcji).Poniżej znajdziecie wyniki i prace konkursowe zwycięzców!

Pierwsze miejsce: Gari89 i jego komiks:
Drugie miejsce: KaGosia i jej krótka forma z cyklu "śmiech przez łzy"

Może komuś ta historia wyda się zabawna… dla mnie miała ona charakter tragiczno-dramatyczny. (Uwaga! Historia oparta na faktach, zawiera drastyczne opisy. Tylko dla czytelników o mocnych nerwach). Wyobraźcie sobie następującą sytuację. Jesteś od 4.00 rano na nogach. Dziecko ząbkuje, nie śpi – nic nowego, gdyż jest tak od ostatnich kilku dni. Wyglądasz jak zombie i tak się też czujesz. Ale udało się! Wybiła godzina 10.30, Twoje dziecko ucięło sobie krótką drzemkę. Ostatkami sił doczołgujesz się do toalety (bo to rarytas usiąść sobie spokojnie na tronie, mając w domu maluchy). Siadasz i nagle na bębnie pralki naprzeciwko Ciebie widzisz przyklejoną kartę… Co gorsza! Rozpoznajesz że karta należy do gry „7 cudów świata”. Czy to już jest dla Ciebie tragedia? To jeszcze nic. Karta jest przyklejona od środka pralki a ta niczym baletnica wiruje w najlepsze. Próbujesz wyłączyć tę piekielną maszynę ale się nie da. Tak jak zwykle otwiera się nawet w najmniej oczekiwanych sytuacjach, teraz za Chiny Ludowe nie chce drgnąć. Nagle niczym Sherlock Holmes rozwiązujesz zagadkę która trapiła Cię przez dobre pół godziny. Rano zastanawiałeś się przecież dlaczego dzieci się tak cicho bawią. „Nie będę im przeszkadzać” myślałem. O ironio! Kart w pralce oczywiście jest więcej.. Tak więc cuda świata zalała powódź z pianą, Twoja ulubiona gra jest delikatnie mówiąc niekompletna a kiedy Ty masz ochotę się rozwrzeszczeć, z drugiego pokoju słychać „Mamusiuu….”.

Trzecie miejsce: Wojciech K. z pracą o tytule "Moja standardowa sesja"


Nagrodę pocieszenia wysyłamy do: Łu Gro za zdjęcie z gry Kalambury De LuxeWszystkim zwycięzcom gratulujemy, a za pozostałe prace serdecznie dziękujemy! 
Share:

Ścisła współpraca

My na Facebooku

Labels

Blog Archive