26 wrz 2023

Bierz Astromecha i odlatuj! - recenzja zestawu LEGO 75360 - Jedy Starfighter Yody

Nasze LEGO wraca znów do świata Gwiezdnych Wojen. Tym razem mamy do czynienia z statkiem pewnego małego Jedi, który jest jednym z bardziej potężnych Jedi w całym uniwersum. Księgarnia TaniaKsiązka.pl udostępniła nam do recenzji zestaw LEGO 75360 Jedi Starfighter Yody, zapraszamy.

LEGO 75360 Jedi Starfighter Yody składa się z 253 elementów i zestawów naklejek. Jeżeli chodzi o figurki to otrzymujemy Yodę oraz R2-D2 i został wydany z okazji 20sto lecia Wojen Klonów. Wykonanie figurek jest bardzo dobre, Yoda z wersji na wersję jest co raz lepszy, R2-D2 za to jest dość klasycznym, niewyróżniającym się od swoich poprzedników.

Zestaw składa się szybko i sprawnie. Nie jest on specjalnie wyróżniającym się produktem, jednak na naszej półce prezentuje się całkiem nieźle. Nie jest on płaski jak niektóre myśliwce z tego uniwersum, więc dobrze się eksponuje za szybką.

Zestaw z Yodą jest „kolejnym” starfighterem z Gwiezdnych Wojen, który prezentuje się dobrze. Nie jest to żaden odkrywczy zestaw, jednak dla tych co nie mają żadnego z nich, to polecamy z czystym sumieniem. Sam zestaw jest dobry, nie mamy specjalnie zastrzeżeń co do niego, elementy są dobrze odwzorowane, kolorystycznie trzymają poziom.

Czy LEGO 75360 Jedi Starfighter Yody trzeba mieć w swojej kolekcji? I tak i nie. Dla nas jako fanów Gwiezdnych Wojen jest to zestaw który chcemy zostawić w naszej kolekcji, gdyż pasuje nam do pozostałych. Nie jest on specjalnie wyróżniajacy się, ale nie możemy też mu czegokolwiek zarzucić, więc decyzję pozostawiamy Wam!

 
Dziękujemy księgarni TaniaKsiazka.pl za wysłanie egzemplarza recenzenckiego
 
 
 
 
 


Share:

Ścisła współpraca

My na Facebooku

Labels

Blog Archive