4 paź 2017

800 polubień - konkurs

Uwaga! Z okazji 800 polubień naszej strony na Facebook'u ogłaszamy kolejny konkurs. Za oknami jesień złoci już liście. Pogoda nie zachęca do spacerów, ale warto ubrać cieplejszą kurtkę i wyjść do parku. Dotleniony umysł to kreatywny umysł, a takie jest zadanie konkursowe.

Tym razem chcemy, abyście podesłali nam ciekawe zdjęcie lub zdjęcia jak spędzacie jesienny czas z planszówkami. Czy to w gronie rodzinnym lub znajomych. A może w plenerze? Chcemy aby poniosła Was kreatywność. Wybierzemy najlepsze zdjęcie i je nagrodzimy. Do wygrania będzie gra Łotry wydawnictwa Spell Games.

Ale uwaga, uwaga! Jeśli licznik funpage'a przekroczy liczbę 850 to podnosimy stawkę i do puli nagród ląduje kolejny tytuł. Co więcej - jeśli podbijecie do 900 polubień, my podbijemy do trzech gier. Tak więc udostępniajcie, bo warto!

Zgłoszenia proszę wysyłać na: konkursstertagier@gmail.com
Regulamin:
1. Z uczestników, którzy wyślą zdjęcia zostanie wybrany zwycięzca. W wyborze udział będą brały osoby związane ze Stertą Gier.
2. Organizatorem konkursu jest portal Sterta Gier, a nagroda została ufundowana przez wydawnictwo Spell Games
3. Warunkiem odbycia się konkursu jest przynajmniej 15 zgłoszeń
4. Zwycięzcy zostaną poinformowani mailowo oraz ich imię i nazwisko lub pseudonim zostaną podane na profilu Facebook
5. Wzięcie udziału w konkursie wiąże się z akceptacją wykorzystania danych (imię i nazwisko, bądź pseudonim) przez organizatora konkursu oraz ze zgodą na publikacje nadesłanych prac.
6. Konkurs trwa od 04.10.2017 do 22.10.2017. Ogłoszenie wyników do dwóch tygodni od zakończenia konkursu.
7. Jeżeli po 5 dniach po ogłoszeniu wyników, zwycięzca nie prześle swoich danych do wysyłki to w jego miejsce zostanie wybrana inna osoba
8. Wysyłką nagrody zajmuję się Sterta Gier, przesyłka jedynie na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.
9. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu.
Share:

Ścisła współpraca

My na Facebooku

Labels

Blog Archive